Huzurlu bir çalışma ortamı yaratmada, takım ruhunun, ortak sinerjinin ve iletişimin gücüne inanır.
Faaliyet gösterdiği her alanda en iyi olmak için çalışır.Sonuca odaklanır.Üründe ve hizmette kaliteden ödün vermez.
Başarının anahtarının verimli, disiplinli ve planlı olarak çalışmak olduğuna inanır.
Sahip olduğu girişimci ruh ve cesaretle yarattığı markaları sektörde iddia sahibi yapacak güce ve kararlılığa sahiptir.

İnsan Kaynakları

Yiğit Group ana faaliyet konuları uyarınca faaliyet gösterdiği İnşaat ve Proje Grubu uyarınca devamlı büyükmekte olan yapısına, her kademe de yetkin eleman istihdam ederek devam etmektedir.

Firma bünyesi içersinde açılan pozisyonlar öncelikle firma içersindeli kadro ile öncelikli olsa da, gerek eğitmen kadrosunu gerekse proje Grubu dahilindeki uzman kadrosunu gün ve gün genişletmektedir.

Pozisyon ayrımı yapılmaksızın tüm işe alımlarda Yiğit Group Temel Uyumluluk ve firma profili uyarınca yeterlilik aranır.

Başvuru yapılan pozisyon uyarınca teknik yeterlilik, gerekli tecrübe ve iş disiplini ön planda tutulan kriterlerdir.

Başvuru yapan adaylar arasında Yiğit Group bünyesine dahil olan çalışanlar, Yiğit Group içersinde çalışanlarında dahil olabildiği teknik tüm eğitimlerden pozisyonları uyarınca faydalanabilmektedirler.

Teknik Kadro ve Eğitmenlerin kendi uzmanlık alanlarındaki sertifikasyonlarını devamlı yenilemeleri beklenirken, yeni pozisyon alımlarında uzman olunan konuyla ilgili yeterliliğin kanıtlanabildiği sertifikasyon programlarındaki başarı seviyesi en önemli kriterlerden birisidir.

Bizimle çalışmak isterseniz, lütfen CV'nizi info[@]yigit.com.tr e-mail adresine gönderiniz. İnsan kaynakları departmanımız Group şirketlerimizdeki personel ihtiyacı doğrultusunda size dönüş sağlayacaktır.